نکات مهم موسسه زبان مانا

هر ترم شامل ۱۲ جلسه (۲جلسه در هر هفته) می باشد که در روزهای زوج یا فرد برگزار می گردد

به ازای هر جلسه غیبت یک نمره کسر میگردد و حداکثر غیبت مجاز ۴ جلسه در طول ترم می باشد . بنابراین زبان آموزانی که غیبت بیش‌ازحدمجاز داشته باشند از شرکت در آزمون نهایی محروم و در پایان ترم برای ایشان مردودی اعلام می گردد .

حداقل نمره قبولی ۷۵ از ١٠٠ می باشد.

با توجه به اهمیت و تاثیر متوالی دوره های آموزش زبان‌انگلیسی‌،‌ مدت مرخصی قانونی هر‌ دوره برای زبان آموز فقط یک ترم می باشد ‌و در‌صوت عدم مراجعه به‌موقع، جهت‌ ادامه‌تحصیل‌،‌موسسه با‌انجام تست ورودی توانایی زبان آموز را مجدداً ارزشیابی و تعیین می نماید.

در رابطه با دوره های کودکان و نوجوانان اولیای محترم می بایست‌ با هماهنگی موسسه و استاد مربوطه روند آموزش فرزندانشان را با جدیت پی گیری نمایند.

لطفاً دقت فرمایید ، بعد از شروع ترم به هیچ وجه جابجایی در کلاسها و یا ذخیره فیش انجام پذیرفته نمی گردد.

بعد از پایان ترم، زبان آموز می بایست سریعاً نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام نموده و در صورت مردودی، فوراً جهت جابجایی و انتخاب سطح کلاس جدید در موسسه حاضر شود.

ثبت نام اینترنتی : جهت رفاه حال هـمشهریان عزیز و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های جانـبی , زبــان آموزان و‌‌ اولیای محترم میتوانند ٣ روز قـبل از شروع ثبت نام حضوری , طبق تقویم آموزشی موسسه, به پایگاه اینترنتی www.drparham.ir   مراجـعه و با پـرداخت الـکترونیکی شهریه ( ویژه دارندگان کارتهای عضو شتاب – رمز دوم و شماره CVV2) مراحل ثبت نام را بدون حضور در موسسه انجام دهند.

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد موسسه چیست؟
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • نظری ندارم

لینک های مفید